Barwy szczęścia | odc. 2985

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po kłótni z mężem Bożena spędza noc u Kasi. Chce wystąpić o rozwód. Stefaniak specjalnie przedłuża remont w Feel Good. Marcin stara się zastraszyć Roberta. Nie wie, że ten nagrywa ich spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Po kłótni z mężem Bożena spędza noc u Kasi. Bruno szuka wsparcia u Łukasza. Bożena odmawia udziału w rodzinnej terapii i występuje o rozwód. Postanawia wrócić z Tadziem na Mazury. Karolina bezskutecznie próbuje przeprosić i zatrzymać Stańską. Tymczasem Amelia na widok kochanki syna nie jest w stanie zapanować nad emocjami. Stefaniak specjalnie przedłuża remont w Feel Good. Renata i Dominika szukają pomocy u Klemensa, jednak on okazuje się bezradny. W obronie dziewczyn staje Marcin, który stara się zastraszyć Roberta. Nie ma pojęcia, że ten nagrywa ich spotkanie ukrytą kamerą. Materiał trafia do redakcji "Szoku". Modrzycki bezskutecznie próbuje wyciszyć sprawę. Do sieci trafia wkrótce obciążający policjanta filmik.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...