Klan | odc. 4323

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola ponownie próbuje przekonać męża, aby nie martwił się tak bardzo o jej skoki ze spadochronem. Zastanawia się, czy nie powinna zrezygnować ze swojej pasji. Liczy na wsparcie Agnieszki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola ponownie próbuje przekonać męża, aby nie martwił się tak bardzo o jej skoki ze spadochronem. Zastanawia się, czy nie powinna zrezygnować ze swojej pasji. Liczy na wsparcie Agnieszki, ale bezskutecznie. Bazyli prosi o dwa dni wolnego w Rosso, aby móc poświęcić więcej czasu na przygotowanie barki, którą właśnie wynajęli z Małgosią na lokal gastronomiczny. Iga naciska na córkę, aby podjęła decyzję w sprawie wspólnego wyjazdu do Holandii. Jasiek i Jagoda mają mało czasu, aby znaleźć pretekst, który pozwoli im go uniknąć. Miłosz dzwoni do Norberta, ponieważ potrzebuje kilku ujęć z nim i jego rodziną do programu o pasjonatach. Norbert przyznaje, że może być z tym problem, ponieważ ostatnio nie układa mu się dobrze z Sandrą. Ola zastaje męża w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Rafał tłumaczy, że sięgnął po niego po rozmowie z matką. Dowiedział się od niej, że ojciec zaraz po jego narodzeniu był jej niewierny, a Tomasz może być jego przyrodnim bratem. Po wizycie u Małgosi i Bazylego Jasiek postanawia nie wyjeżdżać z Warszawy w wakacje. Informuje rodziców Jagody, że będą pracowali na barce gastronomicznej. Idze tak podoba się ten pomysł, że chce do nich dołączyć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...