Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3804

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza przylatuje do Warszawy. Wyznaje Uli, że się zaręczyła i chce zostać w Hiszpanii na stałe. Nalepę niespodziewanie odwiedza koleżanka ze studiów, Olga. Jest niemiła wobec Weroniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Zuza przylatuje do Warszawy i robi Uli niespodziankę. Dziewczyna jest przeszczęśliwa. Matka wyznaje jej, że zaręczyła się i planuje zostać w Hiszpanii na stałe. Proponuje nastolatce, żeby po maturze rozpoczęła studia w Barcelonie. Tymczasem Sławek odbywa poważną rozmowę z Kają. Szefowa już wie, jak zachował się na ostatniej akcji. Komendantka stanowczo każe Dziedzicowi pójść na terapię. Renata jest równie kategoryczna. Nie wróci do Sławka, jeśli ten będzie nadal oszukiwał ją i siebie samego. Weronikę i Lwa budzi rano głośne pukanie do drzwi. Okazuje się, że Nalepę niespodziewanie postanowiła odwiedzić dawna koleżanka ze studiów - Olga. Atrakcyjna i pewna siebie kobieta mówi o mężczyźnie, jak o byłym partnerze, a wobec Roztockiej jest bardzo niemiła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...