Łowcy skarbów. Kto da więcej? (290)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wśród gości będą Tomasz, do którego należy sześć talerzy z motywem owoców stworzonych przez Philipa Rosenthala, oraz Vitalij - właściciel ręcznie malowanego parawanu z początku XX wieku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.

Jako pierwsza swój skarb zaprezentuje Agnieszka. Przywiezie porcelanowe popiersie Madonny z dwoma aniołkami, które powstały w latach 30. według projektu Idy Schwetz-Lehmann. Kolejnym gościem będzie Vitalij, który jest właścicielem ręcznie malowanego parawanu z początku XX wieku. Przedmiot został kupiony na paryskim targu staroci. Na następnej licytacji wystąpi Teresa, która przedstawi łowcom swój nietypowy zestaw szkła, pochodzący z nieistniejącej już huty "Hortensja", która mieściła się w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatnim uczestnikiem tego programu będzie Tomasz, do którego należy sześć talerzy z motywem owoców. Model "Maria" został stworzony przez Philipa Rosenthala.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...