Uroczysko (4)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół podejmuje śledztwo w sprawie kolejnego zabójstwa. Stara się ustalić, czym zadano ofierze rany. W jej kieszeni znaleziono przedmiot, który może okazać się pomocny w rozwikłaniu zagadki.

Oglądaj w telewizji

Wt 2.07 12:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Zespół podejmuje śledztwo w sprawie kolejnego zabójstwa. Na ciele ofiary odnaleziono głębokie rany. Policjanci starają się ustalić, czym były zadane. W kieszeni zaś natrafiają na przedmiot, który może pomóc w rozwikłaniu zagadki. W rozwiązywaniu sprawy przeszkadza Filipowi jego dziewczyna, która ma zupełnie inne spojrzenie na łączącą ich relację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...