Uroczysko (3)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Uroczyska przyjeżdża grupa młodych sportowców z Krakowa. Wkrótce ginie jedna z przybyłych, 17-letnia Iza. Filip znajduje pamiętnik dziewczyny, który może być cenną wskazówką w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Śr 19.06 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Do Uroczyska przyjeżdża grupa młodych sportowców z Krakowa. Wkrótce ginie jedna z przybyłych, 17-letnia Iza. Wychodzi na jaw, że nastolatkowie, którzy znali zaginioną, skrywają wiele tajemnic. Filip znajduje pamiętnik dziewczyny, który może być cenną wskazówką w śledztwie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...