Pierwsza miłość | odc. 3799

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka decyduje się wyjawić Krystianowi, że to ona podrzuciła Kalinie narkotyki. Tymczasem mamę Marlenki czeka rozprawa sądowa. Influencer Nikodem proponuje Julce pierwsze spotkanie na żywo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Oliwka zdradza Krystianowi, że to ona podrzuciła Kalinie narkotyki. Tymczasem mamę Marlenki czeka rozprawa sądowa, której wynik zadecyduje o dalszym areszcie. Lekarz Kacpra mówi Marysi, iż jego zdaniem to dziwne, że narzeczony nie potrafi sobie przypomnieć ich wspólnej przeszłości. Po namyśle kobieta dochodzi do wniosku, że to sprawka Basi. Postanawia wytrwale walczyć z nią o ukochanego. Tego samego dnia dostaje paczkę, która została nadana przez Melkę. Influencer Nikodem proponuje Julce pierwsze spotkanie na żywo. Dziewczyna radzi się w tej sprawie Filipa. Chciałaby się spotkać z chłopakiem, choć wie, że nie spodoba się to jej mamie. Białemu trafia się uciążliwy klient. Niespodziewanie mężczyzna przedstawia mu jednak ciekawą ofertę pracy. Zmęczony wożeniem ludzi chłopak jest nią szczerze zainteresowany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...