Na dobre i na złe | odc. 918: Dla twojego dobra

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Blanka zajmuje się kobietą, która zaczęła rodzić po wypadku samochodowym. Pacjentka wyznaje, że próbowała uciec od agresywnego męża. Ginekolożka oferuje jej schronienie u siebie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Do kliniki w Leśnej Górze trafia półprzytomna, wycieńczona dziewczyna. Jej rodzice twierdzą, że zachorowała na grypę. Iga stwierdza, że młoda pacjentka już od kilku lat ma problemy ze zdrowiem, a cała rodzina padła ofiarą błędu lekarki Haliny Murawskiej z kliniki Medmex. Blanka zajmuje się kobietą w zaawansowanej ciąży, która zaczęła rodzić po wypadku samochodowym. Pacjentka wyznaje lekarce, że próbowała uciec od agresywnego męża. Ginekolożka postanawia ukryć ją przed brutalem w szpitalu, a niebawem oferuje schronienie u siebie. Tymczasem Mario wyznaje ukochanej, że też chciałby już zostać ojcem. Blanka zamierza jednak najpierw skończyć specjalizację. Niebawem Milewska odkrywa kłamstwa męża i uświadamia sobie, że tak naprawdę nic o nim nie wie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...