Klan | odc. 4322

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka planuje pozbawić praw rodzicielskich Marka, ale najpierw musi porozmawiać z Arletą. W salonie fryzjerskim dochodzi do ostrej awantury w obecności szefowej, a potem do bójki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Oliwka planuje pozbawić praw rodzicielskich Marka, ale najpierw musi porozmawiać z Arletą. W salonie fryzjerskim dochodzi do awantury w obecności szefowej, a potem do bójki. Arleta zostaje dyscyplinarnie zwolniona. Gustaw chwali się Annie, że Teresa zgodziła się jechać z nim na Wyspy Zielonego Przylądka. Anna ma jednak wątpliwości, czy należy traktować zgodę kobiety poważnie. Okazuje się, że miała rację, gdyż niebawem Teresa zmienia zdanie. Ola wybiera się na kurs spadochronowy. Czeka ją pierwszy skok. Rafał ponownie wyraża swoje obawy co do tego niebezpiecznego hobby. Gabriela odwiedza dom Jacka, a Zofia przygotowuje zapasy jedzenia na czas swojej nieobecności. Małgosia zgadza się pomóc przy opiece nad dziećmi, a Gabriela postanawia do niej dołączyć. Małgosia z Bazylim chwalą się, że wynajęli barkę na lokal gastronomiczny. Bogdan informuje Rafała o wypadku podczas skoków spadochronowych w okolicach Warszawy. Przerażony Woźniacki natychmiast jedzie do aeroklubu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...