Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3803

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert i Sławek odpowiadają na zgłoszenie o nożowniku, który grozi ludziom w parku. Dochodzi do strzelaniny, a Dziedzica paraliżuje lęk. Stefanek martwi się o bezdomnego dziadka. Ma żal do ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Robert otrzymuje zgłoszenie o nożowniku, który grozi ludziom w parku. Razem ze Sławkiem jadą na miejsce. Dochodzi do strzelaniny, a Dziedzica paraliżuje lęk. Później długo nie może ochłonąć. W domu czeka go kolejny szok. Renata wyprowadza się z Zosią do swoich rodziców. Tymczasem Tosia chce pójść z Ulę na imprezę. Potrzebuje wsparcia, gdyż będzie tam chłopak, w którym się zakochała. Przyjaciółka wymiguje się, ale w końcu przychodzi z Natanem. Okazuje się, że to o nim mówiła Tosia. Stefanek martwi się o dziadka, który jest bezdomny. Chłopiec ma żal do taty, że nie obchodzi go los ojca. Mikołaj postanawia więc poszukać Edwarda. Znajduje go szperającego w śmietniku. W domu dziadka ciepło wita Stefanek, a Marta zaprasza go do stołu. Mężczyznę czeka jednak trudna rozmowa z synem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...