Uroczysko (2)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po przesłuchaniu kręgu osób, które mogą mieć związek z morderstwem, policjanci nie są zadowoleni z postępów w śledztwie. Ze sprzecznych zeznań nie sposób wywnioskować, kto mówi prawdę.

Oglądaj w telewizji

Pon 1.07 12:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Po przesłuchaniu kręgu osób, które mogą mieć związek z morderstwem w muzeum, policjanci nie są zadowoleni z postępów w śledztwie. Ze sprzecznych zeznań nie sposób wywnioskować, kto mówi prawdę. Na domiar złego morderca nie zostawił żadnych śladów biologicznych, a sekcja zwłok również nie wniosła żadnych nowych informacji do sprawy. Dzięki eksperymentowi komisarza Ziomeckiego pojawia się jednak nowy trop. Wkrótce w miasteczku dochodzi do kolejnego szokującego zdarzenia. Wówczas dochodzenie wkracza na nowe tory.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...