Uroczysko (1)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zawodzie miłosnym młoda komisarz, Agata Wilczewska, chce spalić za sobą mosty. Ucieka na drugi koniec Polski do niewielkiego Uroczyska. Sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Wt 18.06 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Po zawodzie miłosnym młoda komisarz, Agata Wilczewska, chce spalić za sobą mosty. Ucieka na drugi koniec Polski do niewielkiego Uroczyska. Sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. W miejscowym muzeum na zamku znalezione zostało ciało nieznajomego. Śledztwo prowadzi policyjny zespół dowodzony przez komisarza Ziomeckiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...