Pierwsza miłość | odc. 3798

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sandra próbuje doprowadzić do zwolnienia z aresztu Kaliny, która marzy o tym, żeby znowu zobaczyć córeczkę. Tymczasem Krystian zaprzecza, że miał coś wspólnego z zatrzymaniem dawnej partnerki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Sandra próbuje pomóc Oskarowi i doprowadzić do zwolnienia z aresztu Kaliny, która walczy w celi o przetrwanie i marzy o tym, żeby znowu zobaczyć córeczkę. Tymczasem Krystian zaprzecza, że miał coś wspólnego z zatrzymaniem dawnej partnerki. Dominika zaczyna pracę w fabryce Emilki. Bacznie przygląda się jej Seweryn, kierownik produkcji. Jest pewien, że kobieta nie jest osobą, za którą się podaje. Marta nie przestaje myśleć o liście swojej matki do domniemanego kochanka. Spotyka się z Laurą, która może wiedzieć coś więcej na temat tajemniczego mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...