Na sygnale: Ojcowie (559)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Podczas dyżuru Klis i Piotr trafiają na piosenkarkę. Artystka twierdzi, że cierpi na silne zatrucie. Korzystając z okazji, wykrada środki odurzające. W lesie dziecko zostaje porażone prądem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ojciec w końcu odwiedza w szpitalu Rafała. Kosowicz prosi również Gabriela o kolejną szansę. Roksana wciąż jest zapatrzona w Alka, który stara się przed nią ukrywać. Britney robi wszystko, by przemówić dziewczynie do rozsądku. Podczas dyżuru Klis i Piotr trafiają na znaną piosenkarkę Kiarę Skibińską. Artystka twierdzi, że cierpi na silne zatrucie, tymczasem, korzystając z okazji, wykrada z torby ratowników środki odurzające. W lesie dochodzi do wypadku. Dziecko zostaje porażone prądem. Po przybyciu z zespołem na miejsce doktor Banach odkrywa, że ranny został również mężczyzna, który próbował ratować swojego syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...