Klan | odc. 4321

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gustaw zaprasza Teresę na wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka. Małgosia wciąż spiera się z Bazylim o to, co wybrać na lokal gastronomiczny - autobus czy barkę na Wiśle. Decydują się na losowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Oliwka postanawia nie odpuszczać Arlecie i bojowo nastawiona wychodzi do pracy. Szwagierka jednak nie zjawia się w salonie. Dzięki temu Oliwka może spokojnie wyjaśnić szefowej swoją sytuację rodzinną. Po rozmowie ze Zbyszkiem Gustaw zaprasza Teresę na wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka. Teresa początkowo uważa to za głupi pomysł, ale zgadza się po tym, jak Gustaw ratuje ją z opresji. Dżesika dziękuje Waldkowi za pomoc w znalezieniu lekarza, ale delikatnie zaznacza, żeby nie robił sobie nadziei. Dymka przywozi Dżastina po lekcjach i wydaje się, że zaraził się od Dżesiki. Zofia prosi Małgosię o pomoc w opiece nad dziećmi Jacka i Pauliny podczas ich podróży poślubnej. Małgosia wciąż spiera się z Bazylim o to, czy lepszy na ich lokal gastronomiczny będzie autobus czy barka na Wiśle. Ostatecznie decydują się na losowanie. Podczas nakrywania do obiadu Oliwka i Wanda słyszą głośne krzyki - Arleta przyszła z awanturą. Okazuje się, że dzisiaj była ostatnia rozprawa jej brata. Marek skazany został na 25 lat więzienia. Oliwka zaczyna żałować, że nie zeznawała na jego korzyść.

Występują

Zobacz także

Ładuję...