Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3802

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek radzi Cieślikom, by szukali pomocy u mediatora. Damian odmawia, gdyż nie widzi już szans dla swojego małżeństwa. Monika jest zdruzgotana. Danka dowiaduje się, że Patryk uciekł ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Tadeusz daje telefon i pieniądze przyjacielowi, którego w tajemnicy przenocował. Gdy Łukasz zostaje sam w domu, przywłaszcza sobie portfel Andrzeja. Ojciec Tadka jest bardzo zdenerwowany, gdy nie może go znaleźć. Zakościelny przeprowadza więc trudną rozmowę z przyjacielem. Tymczasem Cieślikowie dowiadują się od Żbika, że Kajtek prosił go, by nie dopuścił do rozwodu rodziców. Darek doradza parze, żeby szukali pomocy u mediatora. Damian odmawia, gdyż nie widzi już szans dla ich małżeństwa. Monika jest zdruzgotana, a ich syn zrozpaczony. Natomiast Cieślik ma w planach wieczór z Martyną. Danka dowiaduje się, że Patryk uciekł ze szpitala. W tym samym czasie Gosia Zimińska ma plan jak porozumieć się z niegrzeczną klasą. Oznajmia im, że nie będzie sprawdzianów, jeśli tylko będą uważać na lekcjach. Reakcja uczniów jeszcze bardziej ją do nich zniechęca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...