Ukryta prawda | sezon 24 odc. 1611

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jakub oznajmia partnerce, że ma raka trzustki i umrze w ciągu roku. Agata od pewnego momentu próbowała z nim zerwać, gdyż ma romans z barmanem Igorem. Tymczasem chory decyduje się na oświadczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie paradokumentu pojawi się jeszcze więcej ludzkich dramatów oraz zaskakujących zwrotów akcji. Przedstawione w odcinkach opowieści często mają wzruszające, ale także szokujące finały. W zaprezentowanych historiach bohaterów pojawią się zdrady, kłamstwa, nienawiść oraz niespodziewane rozstrzygnięcia.

W tym odcinku

Agata od 5 lat jest w związku z o piętnaście lat starszym Jakubem, który od miesiąca cierpi z powodu bólu brzucha i biegunek. Mężczyzna oznajmia partnerce, że ma raka trzustki i umrze w ciągu roku. Kobieta jest w szoku. Od jakiegoś czasu próbowała zerwać z Jakubem, gdyż ma romans z barmanem Igorem. Tymczasem chory oświadcza się Agacie, a dziewczyna nie wie, co robić. Przyjaciółka Maja radzi jej wyznać Jakubowi prawdę, ale młoda kobieta nie ma serca tego zrobić. Tymczasem orientuje się, że spodziewa się dziecka. Jest pewna, że zaszła w ciąże z Igorem, podczas gdy Jakub był na wyjeździe w Austrii. Partner Agaty znajduje jednak schowany w torebce test ciążowy i cieszy się, że będzie ojcem. Ona z kolei mówi o dziecku Igorowi, który kompletnie nie poczuwa się do odpowiedzialności.

Zobacz także

Ładuję...