Pierwsza miłość | odc. 3797

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja zjawia się u Oskara, aby zabrać Marlenkę. Podczas gdy Krystian triumfuje, partner Kaliny stara się wyciągnąć ukochaną z aresztu. Borys chwali się Filipowi nowym samochodem, a także biznesem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Policja zjawia się u Oskara, aby zabrać Marlenkę. Podczas gdy Krystian triumfuje, partner Kaliny stara się wyciągnąć ukochaną z aresztu, ale cała ta sytuacja zaczyna go przerastać. Borys chwali się Filipowi nowym samochodem, a także biznesem, który, jego zdaniem, może przynieść miliony. Julitę coraz bardziej drażni to, że Wojnar kręci się wokół jej byłego ukochanego. Arek i Jerzy wciąż szukają informacji o śledztwie sprzed lat. Starszy z mężczyzn wpada w szał, ponieważ nie może znaleźć swoich notatek na ten temat. Podczas porządkowania dokumentów Marta znajduje list, którego treść ją szokuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...