Na sygnale: Śliska sprawa (558)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Alek wprowadza w życie plan, który ma zniechęcić do niego Roksanę. Dziewczyna okazuje się jednak wyjątkowo zdeterminowana. Vick rusza z pomocom poszkodowanym, na których przewrócił się regał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Z pomocą policjanta Mareczka Alek wprowadza w życie plan, który ma skutecznie zniechęcić do niego Roksanę. Dziewczyna okazuje się jednak wyjątkowo zdeterminowana. Lisicki ponownie rozmawia z Beniem o Wandzie. Okazuje się, że lekarka nie jest jego żoną, tylko siostrą. Podczas dyżuru Vick rusza z pomocom poszkodowanym, na których przewrócił się regał z książkami. Ekipa Góry jedzie do szkoły. Jedna z nauczycielek poślizgnęła się i po upadku straciła przytomność. Nowy odbiera pilny telefon ze szpitala w sprawie jego brata.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...