Barwy szczęścia | odc. 2982

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin ponownie przesłuchuje Omara, gromadząc dowody przeciw Adamskiemu. Oczyszczony z zarzutów mężczyzna opuszcza areszt. Oliwka przygotowuje się do gali wręczenia nagród w konkursie kosmetycznym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Marcin ponownie przesłuchuje Omara. Gromadzi dzięki temu kolejne dowody przeciwko Adamskiemu. Oczyszczony z zarzutów mężczyzna opuszcza w końcu areszt. Dorota prosi Klemensa o zorganizowanie spotkania. Pragnie przeprosić Omara i Halinę za swój błąd. Rodzice Kępskiego odwiedzają Madzię, by okazać wsparcie Grażynie. Henryk ponownie flirtuje z ukochaną wnuka. Oburzona Madzia opowiada o krępującym zachowaniu seniora Oliwce. Zbrowska przygotowuje się do gali wręczenia nagród w konkursie kosmetycznym. Liczy na to, że dzięki oszałamiającej kreacji odegra się w końcu na Ewie Poraj. DJ Michał nieoczekiwanie prosi o zastępstwo w trakcie imprezy DJ Margo. Małgorzata zostaje w ten sposób prawdziwą gwiazdą wydarzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...