Klan | odc. 4320

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariusz opowiada Norbertowi o tym, jak zakończyła się jazda doszkalająca z Patrycją. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a on nadal chce pomagać kobiecie. Patrycja ma jednak wyrzuty sumienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Mariusz opowiada Norbertowi o tym, jak zakończyła się jazda doszkalająca z Patrycją. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a Mariusz nadal chce pomagać kobiecie. Patrycja ma jednak ogromne wyrzuty sumienia za to, że prawie spowodowała stłuczkę. Dżesika nadal jest chora i czuje się jeszcze gorzej niż przed weekendem. Dymka pyta, czy nie potrzebuje lekarza, a gdy ta uparcie twierdzi, że poradzi sobie sama, postanawia działać. Gustaw wraca z kongresu alergologów. Witold zaczepia go w sprawie Teresy, ale ten unika rozmowy. Przechodząc obok baru zaczepia go sama Teresa. Tłumaczy, że choć do ślubu nie doszło, razem pracują i powinni ułożyć sobie relacje. W salonie fryzjerskim w szafce Oliwki szefowa znajduje drogie szampony i odżywki. Zdenerwowana dziewczyna twierdzi, że nie ma pojęcia skąd się tam wzięły i podejrzewa, że to sprawka Arlety, siostry jej męża. Obawia się, że będzie musiała szukać nowej pracy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...