Klan | odc. 4319

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta cieszy się na wieść o ciąży Dominiki. Brajan odbiera ze szkoły Dżastina. Przy okazji zwiedza nowy dom, w którym mieszka jego siostra. Oksana informuje Górzyńskiego o swoim wyjeździe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Elżbieta cieszy się na wieść o kolejnej ciąży Dominiki. Jerzy zaś uważa, że to dość nieodpowiedzialne ze strony dziewczyny i Karola. Ona wciąż się uczy, a on ma niezbyt dochodowy zawód. Dżesika jest przeziębiona. Dymka sugeruje wezwanie lekarza, ale ona nawet nie chce o tym słyszeć. Brajan odbiera ze szkoły Dżastina. Przy okazji zwiedza nowy dom, w którym mieszka jego siostra. Oksana informuje Górzyńskiego, że jeszcze dziś wyjeżdżają z córkami na Ukrainę. Andrzej żałuje, że przez zaplanowaną operację nie będzie mógł się z nimi pożegnać. W ostatniej chwili zabieg zostaje jednak przełożony. Doktor robi wszystko, by dojechać na miejsce odjazdu busa. Karol proponuje Pawełkowi i Toli, by w piątkowy wieczór wybrali się z nim do klubu. Tola jest zachwycona, w przeciwieństwie do swojego chłopaka. Patrycja, Mariusz i Leopold omawiają szczegóły wycieczki po Warszawie z młodzieżą. Po skończonej naradzie Mariusz Patrycję na lekcję jazdę samochodem. Udają się na nieuczęszczany parking.

Występują

Zobacz także

Ładuję...