Złoty interes (8)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam Nowotniak to miłośnik historii i biznesmen poszukujący antyków. Pomysł na interes życia pojawił się po telefonie od rodziny, która poprosiła go o posprzątanie domu po zmarłym krewnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Adam Nowotniak to miłośnik historii i biznesmen z Warszawy. Ma żonę i syna. Wspólnie zwiedzają Polskę oraz Europę w poszukiwaniu antyków. Pomysł na biznes życia pojawił się po telefonie od rodziny, która poprosiła go o posprzątanie domu po zmarłym krewnym. Okazało się, że znajdują się tam przedmioty, które dla Adama są cenniejsze niż złoto. Poznawanie oraz zgłębianie historii przedmiotów i ludzi stanowi sens jego życia. Mężczyzna znalazł doskonały sposób na połączenie swojej pasji z wyjątkową koncepcją na biznes. Z najwyższą starannością bada pochodzenie każdego ciekawego przedmiotu, który wpadnie mu w ręce. Dodatkowo Adam w wolnych chwilach zajmuje się przewozem ludzi. Pomysł zrodził się spontanicznie na kawie, gdy barmanka poprosiła go o odwiezienie pijanego klienta.

Zobacz także

Ładuję...