Na dobre i na złe | odc. 917: Trzeba całej wioski

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał wraca z Ukrainy i od razu zjawia się w pracy, jednak nie chce odwiedzić synka, który nadal przebywa w szpitalu. Falkowicz szybko nabiera obaw dotyczących stanu psychicznego kolegi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Michał wraca z Ukrainy i od razu zjawia się w pracy, jednak wyraźnie nie chce odwiedzić synka, który nadal przebywa w szpitalu. Falkowicz szybko nabiera obaw dotyczących stanu psychicznego kolegi. Julka również dostrzega dziwne zachowanie Wilczewskiego. Postępuje tak, jakby Olena nie umarła. Sytuacja wymyka się spod kontroli podczas operacji przeprowadzanej przez Michała. Do Igi trafia pacjentka ze spontanicznymi orgazmami. Kobieta odmawia poddania się leczeniu wywołujących je cyst. Doktor Kaczorowska wchodzi w konflikt z Markiewiczem, który usiłuje wymusić na chorej zabieg. Zyskuje cennego sojusznika - profesora Barta. Jednocześnie przekonuje się, że rywal skierował swoją podopieczną do prywatnej kliniki, gdzie przez kilka miesięcy otrzymywała niewłaściwe leki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...