Mobilni mechanicy (6/12)

magazyn motoryzacyjny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam i Tomek naprawiają Hondę Civic, w której nie działają biegi. Z kolei Mirek i Patryk ruszają do Toyoty Corolli, której właściciel nie może odpalić z powodu kontrolki akumulatora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przyjrzymy się pracy trzech par fachowców, którzy radzą sobie z naprawami w najbardziej ekstremalnych nawet warunkach. Specjaliści zmierzą się z zaskakującymi usterkami przeróżnych pojazdów, ale także zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów. W tym sezonie mechanicy zajmą się m.in. z usterką wycieraczek, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu bmw, a także podejmą się wymagającej naprawy pewnego mikrosamochodu.

Na krakowskim Prokocimiu Adam i Tomek naprawiają Hondę Civic, w której nie działają biegi. Diagnozują, że konieczna jest wymiana sprzęgła, ale na miejscu decydują się jedynie na szybką wymianę wysprzęglika. Tymczasem Mirek i Patryk ruszają do Toyoty Corolli, której właściciel po wyjściu z pracy nie może odpalić z powodu kontrolki akumulatora. Okazuje się, że problem leży w pasku alternatora, a dodatkowo pod maską wykryty zostaje wyciek oleju. W Szczecinie Łukasz i Paweł zajmą się Skodą Octavią z zapaloną kontrolką oleju. Początkowe podejrzenie uszkodzonego czujnika okazuje się niepełne - po wymianie części ujawniają się kolejne usterki wymagające naprawy.

Zobacz także

Ładuję...