Barwy szczęścia | odc. 2974

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata dowiaduje się, że Dorota po wieczorze panieńskim została zaatakowana przez kierowcę. Giuliana przedłuża swój pobyt w Polsce, co nie podoba się Ani. Kasia i Łukasz sprzedają dom i spłacają długi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Przed powrotem do więzienia Bogusia przygotowuje uroczyste śniadanie dla nowożeńców. Gdy Beata wraca do pracy, dowiaduje się, że Gabi i Dorota nie zrezygnowały z obecności na ślubie przez chorobę, tylko przez dramat, który przeżyła Kujawiak. Nauczycielka po wieczorze panieńskim została zaatakowana przez kierowcę, który miał ją odwieźć do domu. Marcin rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Obawiająca się podróży samolotem Giuliana przedłuża swój pobyt w Polsce o dwa tygodnie, czego Ania nie przyjmuje z entuzjazmem. Ostatecznie seniorka zgadza się polecieć na Sycylię z Vincenzem. Po wyjeździe ukochanego Ania świętuje swoje zaręczyny ze Sławką. Kasia i Łukasz sprzedają dom i spłacają długi. Resztę pieniędzy postanawiają odłożyć dla dzieci. Wkrótce Mariusz proponuje Sadowskiej wspólną kolację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...