Barwy szczęścia | odc. 2973

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nadchodzi dzień ślubu Beaty i Damiana. Przyszły pan młody wpada w panikę, kiedy odkrywa, że nie ma dowodu osobistego. Mirek proponuje Bogusi, by po wyjściu z więzienia z nim zamieszkała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ślubu Beaty i Damiana. Przyszła panna młoda dowiaduje się, że na uroczystości, ze względu na chorobę, nie pojawią się jej przyjaciółki ze szkoły. Z kolei jej ukochany wpada w panikę, kiedy odkrywa, że nie ma dowodu osobistego. Bogusia jest zaskoczona, gdy Mirek proponuje, by po wyjściu z więzienia z nim zamieszkała. Coraz bardziej zagubiona Krystyna irytuje się na cały świat. Nie chce jednak słuchać ani Jaworskiego, ani Marka, którzy radzą jej wizytę u lekarza. Wracający na wieś Przyłupski ogląda dom Sadowskich. Po rozmowie z Mariuszem podejmuje decyzję w sprawie zakupu, sprawiając radość Kasi i budząc rozczarowanie u jej sąsiada.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...