Typ: Zabójca (3)

(The Killing Kind)

serial kryminalny Wielka Brytania/​USA 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ingrid zaczyna się ukrywać. Jednocześnie prowadzi śledztwo, by się dowiedzieć, co się wokół niej dzieje. Kolejnym problemem jest pojawienie się jej narzeczonego. Zastanawia się, czy może mu ufać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prawniczka Ingrid Lewis (Emma Appleton) podejmuje się obrony Johna Webstera (Colin Morgan), na którym ciążą zarzuty o prześladowanie byłej partnerki. Zbliża się do mężczyzny także prywatnie, co okazuje się błędem. Gdy decyduje się z nim rozstać, ten nie daje jej odejść. Jakiś czas później, gdy Ingrid próbuje się uporać z traumą po tym, jak była przez niego nękana, dochodzi do tragedii - ginie jej przyjaciółka i mentorka, Belinda Grey (Sara Powell). Niebawem John znów pojawia się w życiu prawniczki. Próbuje ją przekonać, że została uwikłana w spisek. Teraz Ingrid musi zdecydować, czy powinna ponownie mu zaufać.

W tym odcinku

Ingrid zaczyna się ukrywać. Jednocześnie prowadzi własne śledztwo, by się dowiedzieć, co się wokół niej dzieje. Kolejnym problemem dla kobiety jest pojawienie się jej narzeczonego. Zastanawia się, czy może mu ufać.

Występują

Twórcy

Ładuję...