Barwy szczęścia | odc. 2971

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia martwi się o Walerię, która powinna brać leki na depresję. Kasia mówi Ani, że Vincenzo planuje już z matką ich ślub na Sycylii. Przyszła panna młoda jest zła, że nie zapytano jej o zdanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Zachowanie Krystyny poważnie niepokoi Jaworskiego. Tymczasem Basia martwi się o Walerię, która powinna zacząć brać leki na depresję, ale wciąż się waha. Tomasz przyjmuje krytykę od ojca, Henryka, za to, że dopuścił do spotkania Oliwki z hejterem, co mogło się źle skończyć. Madzia dostaje zaproszenie od Wiktora na rodzinny obiad. Wkrótce też proponuje on ukochanej, by razem zamieszkali. Kasia mówi Ani, że Vincenzo planuje już z matką ich ślub na Sycylii. Przyszła panna młoda jest zła, że nawet nie zapytali jej o zdanie. Tymczasem jej narzeczony znajduje w domu płytę podarowaną Żabci przez Ryśka. Nie kryje zazdrości. Bruno radzi Łukaszowi, by został na razie w hotelu i nie szukał mieszkania. Być może uda mu się jeszcze pogodzić z Kasią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...