Na dobre i na złe | odc. 915: Przeszłość na nowo

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rajmund zastawia pułapkę na Sarę. Falkowicza czeka nowatorska operacja - przeszczep jądra u żołnierza. Radwan zajmuje się ciężarną, która po wyjściu z zakładu karnego zaczęła krwawić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Rajmund zastawia pułapkę na oszustkę Sarę. Z kolei Falkowicza czeka w Leśnej Górze nowatorska operacja - przeszczep jądra u młodego żołnierza, który przeżył poważny wypadek na poligonie. Żona dawcy, podobnie jak odpowiedzialny za zdarzenie dowódca chłopaka, są przeciwni zabiegowi. Radwan zajmuje się dziewczyną w ciąży, która po wyjściu z zakładu karnego zaczęła obficie krwawić. Pacjentce towarzyszy koleżanka, doktor Iga Kaczorowska. Lekarce udaje się zdobyć etat internistki i reumatolożki w Leśnej Górze. Zatrudniająca ją Agata nie ma jednak pojęcia, że kobieta ma na koncie wyrok i ostatnie dwa lata spędziła w więzieniu. Gdy doktor Kaczorowska zaczyna pracę, okazuje się, że ukryła również, że dobrze zna profesora Markiewicza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...