Barwy szczęścia | odc. 2969

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Giuliana jest zaskoczona deklaracją Ani, która nie chce mieć dzieci. Damian stara się załatwić przepustkę dla Bogusi. Tymczasem Beata ma wątpliwości, czy dobrze robi, wychodząc za Wójcika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Giuliana jest zaskoczona deklaracją Ani, która oświadcza, że nie chce mieć dzieci. Mimo to matka oznajmia Vincenzowi, że powinien się ożenić z ukochaną. Po powrocie ze studenckiego wyjazdu integracyjnego Luiza nie może się już odczekać początku roku na weterynarii. Damian stara się załatwić w zakładzie karnym przepustkę dla Bogusi. Chce, by matka zjawiła się na jego ślubie z Beatą. Tymczasem jego ukochana po rozmowie z koleżanką z pracy, Dorotą, zaczyna mieć wątpliwości, czy dobrze robi, wychodząc za Wójcika. Stali klienci "Feel Good" uciekają z lokalu, gdy zjawia się tam bezdomny. Zdenerwowany Kuczma wyrzuca mężczyznę na ulicę. Uświadamia też Renacie i Dominice, że ktoś musiał go nasłać, by zniszczył ich biznes. Niebawem w sieci pojawiają się kolejne negatywne opinie o barze. Właścicielki zdają sobie sprawę, jak poważne kłopoty ściągnął na nie Stefaniak.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...