Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (198)

program rozrywkowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciej Dowbor i Maciej Rock zapraszają na kolejną odsłonę jubileuszowej edycji show. Znakomicie sobie w niej radzi Katarzyna Skrzynecka. Jury zachwyciło m.in. jej wykonanie "Time to Say Goodbye".

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W jubileuszowej, dwudziestej edycji muzycznego show udział bierze ośmioro finalistów poprzednich serii. Są to: Katarzyna Skrzynecka, która wywalczyła złotą maskę w pierwszym sezonie programu, a także Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Jak zwykle mają oni za zadanie jak najwierniej odwzorować występ znanych wokalistki bądź wokalisty. Pod względem aktorskim do tych zmagań uczestników przygotowuje nowy trener, Marcin Przybylski, a efekty jego pracy i wysiłki artystów ocenia jury w składzie: Małgorzata Walewska, Piotr Gąsowski i Robert Janowski. Program prowadzą Maciej Dowbor i Maciej Rock.

Maciej Dowbor i Maciej Rock zapraszają na kolejną odsłonę jubileuszowej edycji show. Znakomicie sobie w niej radzi Katarzyna Skrzynecka. W pierwszym odcinku jury zachwyciło jej wykonanie "Time to Say Goodbye".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...