Na dobre i na złe | odc. 914: O czym nie mówimy

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gloria zostawia Mojżesza z nową opiekunką. Ta dzwoni do Krasuckiej w środku operacji i oznajmia, że rzuca pracę. Konica nie potrafi zdiagnozować pacjentki, która skarży się na problemy z kolanem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Marlena i Dawid nie odpuszczają walki o adopcję Mojżesza. Tymczasem Gloria musi zostawić chłopca z nową opiekunką, Anią. Nie sprawdza jednak referencji dziewczyny. Ta dzwoni do Krasuckiej w środku operacji i oznajmia, że rzuca pracę. Gloria musi się również razem z Begerem zająć małym Patrykiem, który po wypadku z udziałem kosiarki doznał urazu serca. O zdrowie chłopca martwią się przerażeni rodzice. Pacjentką doktora Konicy jest przyszła panna młoda, którą tuż przed ślubem dopadły poważne problemy z kolanem. Lekarz ma kłopot ze znalezieniem przyczyny dolegliwości. Nieoczekiwanie pomaga mu Homolka. U Agaty zjawia się Lucyna, która chciałaby wrócić do pracy w szpitalu. Oficjalnie chce zbierać materiały do swojej kolejnej powieści. Tak naprawdę kobieta ukrywa przed kolegami, że ma poważne problemy finansowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...