Ninja Warrior Polska (59)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W trzecim z sześciu odcinków eliminacyjnych zawodnicy nadal zaciekle walczą o możliwość wystąpienia w finale. Wspierają ich w tym prowadzący, m.in. Karolina Gilon i Jerzy Mielewski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna, dziewiąta już odsłona wymagających sportowych zmagań. Tak jak w poprzednich edycjach zawodnicy najpierw powalczą w sześciu odcinkach eliminacyjnych. Z każdego z nich do finału zakwalifikują się tylko cztery osoby. Podczas ostatecznego starcia ci, którzy pokonają wszystkie przeszkody, zmierzą się z Górą Midoriyama. Jest nią 21-metrowa lina, na którą należy wspiąć się w limicie czasu. Na zwycięzcę czeka statuetka Shurikena oraz 200 000 zł. Goście specjalni dziewiątej edycji programu to: szczypiornista Kamil Syprzak, piłkarz Tomasz Hajto, popularni w internecie Neffati Brothers, prezenterka sportowa Patrycja Zahorska, tancerz Michał Danilczuk oraz aktor Jakub Zdrójkowski. Do rywalizacji stają też utytułowani uczestnicy poprzednich serii, m.in. Jan Tatarowicz i Paweł Murawski. Program prowadzą Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski.

W trzecim z sześciu odcinków eliminacyjnych zawodnicy nadal walczą o możliwość wystąpienia w finale. Wspierają ich w tym prowadzący, m.in. Karolina Gilon i Jerzy Mielewski. Wiadomo już natomiast, że w decydującej rozgrywce wezmą udział Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...