Szansa na sukces. Opole 2024 2: Maciej Maleńczuk (1)

widowisko Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gość pierwszego odcinka nowego sezonu programu to Maciej Maleńczuk. Do największych przebojów muzyka należą m.in. "Ostatnia nocka", "Tango libido", "Synu", "Jestem sam" czy "Dawna dziewczyno".

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wiosenna odsłona programu. Uczestnicy ponownie walczą o udział w konkursie Debiuty podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który oceni ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Gospodarzem show jest Artur Orzech.

Gościem pierwszego odcinka nowego sezonu programu jest popularny wokalista i gitarzysta rockowy Maciej Maleńczuk. Artysta uznawany jest za jedną z najbarwniejszych i najbardziej charyzmatycznych postaci na krajowym rynku muzycznym. Występował z zespołami Püdelsi oraz Homo Twist. Pierwszą solową płytę wydał w 1998 roku. Do największych przebojów muzyka należą m.in. "Ostatnia nocka", "Tango libido", "Uważaj na niego", "Sługi za szlugi", "Synu", "Jestem sam" czy "Dawna dziewczyno". W 2023 roku obchodził 40-lecie swojej pracy artystycznej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...