Typ: Zabójca (1/6)

(The Killing Kind)

serial kryminalny Wielka Brytania/​USA 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Adwokatka Ingrid Lewis stara się wrócić do równowagi psychicznej po tym, jak była nękana przez dawnego klienta Johna Webstera. Niestety, ma wrażenie, że mężczyzna nadal jest obecny w jej życiu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prawniczka Ingrid Lewis (Emma Appleton) podejmuje się obrony Johna Webstera (Colin Morgan), na którym ciążą zarzuty o prześladowanie byłej partnerki. Zbliża się do mężczyzny także prywatnie, co okazuje się błędem. Gdy decyduje się z nim rozstać, ten nie daje jej odejść. Jakiś czas później, gdy Ingrid próbuje się uporać z traumą po tym, jak była przez niego nękana, dochodzi do tragedii - ginie jej przyjaciółka i mentorka, Belinda Grey (Sara Powell). Niebawem John znów pojawia się w życiu prawniczki. Próbuje ją przekonać, że została uwikłana w spisek. Teraz Ingrid musi zdecydować, czy powinna ponownie mu zaufać.

W tym odcinku

Adwokatka Ingrid Lewis stara się wrócić do równowagi psychicznej po tym, jak była nękana przez swojego dawnego klienta Johna Webstera (Colin Morgan). Niestety, ma wrażenie, że mężczyzna nadal jest obecny w jej życiu i stara się ją zastraszyć. Mówi o tym swojej przyjaciółce i mentorce, Belindzie. Niebawem kobieta ginie pod kołami samochodu. Ingrid obawia się, że nie był to wypadek.

Występują

Twórcy

Ładuję...