Barwy szczęścia | odc. 2961

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zatrzymaniu Łukasz (Michał Rolnicki) spędza noc w komisariacie. W policyjnych aktach wskazuje na Miniewicza, gangstera, który dwa razy kręcił się w pobliżu porwanego biznesmena. Kodur wraz ze swoimi ludźmi zatrzymuje mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Witek postanawia jednak wrócić do szkoły. Stara się jednak unikać Michaliny, z którą nie zamierza utrzymywać kontaktów. Wbrew licznym przeciwnościom związek Marka i Olgi umacnia się. Dzięki otrzymanym w lombardzie pieniądzom Emil oddaje Emilce dług za przegrany zakład. Kiedy Asia dowiaduje się od Tolka, że junior zastawił swoją gitarę, wykupuje instrument. Zraniony nastolatek nie chce jednak kontynuować nauki gry i zwraca Hubertowi prezent. Po zatrzymaniu Łukasz spędza noc w komisariacie. W policyjnych aktach wskazuje na Miniewicza, gangstera, który dwa razy kręcił się w pobliżu porwanego biznesmena. Kodur wraz ze swoimi ludźmi zatrzymuje mężczyznę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...