Strażnik Teksasu | sezon 5 odc. 22

(Walker, Texas Ranger 5: The Neighborhood)

serial sensacyjny USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weteran z Wietnamu postanawia rozprawić się z gangiem siejącym postrach w jego dzielnicy. Podpala magazyn, w którym bandyci przechowują narkotyki przeznaczone do sprzedaży.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.05 6:00
TV 6logo

Opis

Stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), walczy z przestępczością w Teksasie i zawsze spieszy na pomoc potrzebującym. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością życia Walkera jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Weteran z Wietnamu postanawia ukrócić poczynania gangu siejącego postrach w jego dzielnicy. Podpala magazyn, w którym bandyci przechowują narkotyki przeznaczone do wypuszczenia na rynek. Gangsterzy wydają na niego wyrok. Odnajdują starszego pana, gdy wraca z kościoła wraz z żoną i dziesięcioletnią wnuczką. Kiedy padają strzały, starsi państwo wychodzą bez szwanku. Ranna zostaje dziewczynka. Rokowania lekarzy w szpitalu są pesymistyczne. Wbrew diagnozom, dziewczynka bardzo szybko powraca do zdrowia. Jak twierdzi, objawił jej się anioł i to on ją uleczył. Niestety szef gangu dalej chce zabić dziadka dziewczynki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...