Na dobre i na złe | odc. 913: Będzie dobrze

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Potencjalni rodzice Mojżesza proszą Begera o wsparcie. Uważają, że Gloria utrudnia im adopcję. Rajmund chce, by Falkowicz podjął się operacji żony jego znajomego. Pacjentka jest dawną ukochaną Mundka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Gloria spotyka się z małżonkami, którzy zamierzają adoptować małego Mojżesza. Marlena i Dawid chcą zabrać chłopca od razu do hotelu. Krasucka znajduje jednak pretekst, by zawieźć go do szpitala. Potencjalni rodzice Mojżesza proszą Begera o wsparcie, a na miejsce ściągają kuratorkę. Uważają, że lekarka celowo utrudnia im adopcję. Filozof Rajmund, z którym zaprzyjaźnił się Falkowicz, spotyka w szpitalu dawnego znajomego, Leopolda. Okazuje się, że u żony mężczyzny zdiagnozowano rozwarstwienie tętnicy. Mężczyzna chce, by profesor podjął się operacji kobiety. Chirurg, przekonany, że interesant zamierzał wręczyć mu łapówkę, wyrzuca go z gabinetu. Niebawem okazuje się, że pacjentka jest dawną ukochaną Mundka. Ten postanawia pomóc Falkowiczowi, który wciąż szuka sposobu na rozprawienie się z oszustką Sarą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...