Barwy szczęścia | odc. 2960

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata jest zaniepokojona, kiedy Hubert umawia się z Emilem na kolejną lekcję gry na gitarze. Siostra Pyrki obawia się, że Klara wykorzysta to w sądzie. Ostatecznie spotkanie zostaje odwołane.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Agata jest zaniepokojona, kiedy Hubert umawia się z Emilem na kolejną lekcję gry na gitarze. Siostra Pyrki obawia się, że Klara wykorzysta to w sądzie. Ostatecznie spotkanie zostaje odwołane, również za sprawą Marysi, która jest mu przeciwna. Zawiedziony Emil z pomocą Tolka zastawia gitarę w lombardzie i okłamuje matkę, że zwrócił instrument Hubertowi. Marek jest zaskoczony deklaracją Witka, który jest gotów na rok przerwać naukę, byleby nie musieć chodzić z Michaliną do jednej szkoły. Swoje dokłada Złotemu matka, sugerując, że Olga zdradzi go tak samo jak jej córka Witka. Tymczasem chłopak zdaje w końcu egzamin na prawo jazdy. Celina proponuje Łukaszowi stałą współpracę. Kiedy Sadowski odbiera Ksawerego ze szkoły, zatrzymuje go policja. Zaginął obserwowany przez dziennikarza mężczyzna, a on jest ostatnią osobą, która go widziała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...