Leśniczówka (853)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Janusz, bojąc się, że Konrad ujawni sprawę bójki, postanawia działać. Publikuje nagranie, na którym opowiada własną wersję wydarzeń. Kasia zrobi wszystko, by Karcz nie został burmistrzem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Izdebskie wciąż odczuwają konsekwencje złożonego przez Janusza doniesienia do prokuratury w sprawie stadniny. Przeraża je myśl, że Karcz może zostać burmistrzem. Julia namawia córkę do wyjazdu. Tymczasem Janusz, bojąc się, że Konrad ujawni sprawę ich bójki, postanawia działać. Zamieszcza w internecie nagranie, na którym opowiada własną wersję wydarzeń. Lesiński, który początkowo chce odpuścić walkę z Karczem, zmienia zdanie. Wściekła na Janusza Kasia zamierza zrobić wszystko, aby nie został on burmistrzem. Zaprasza do domu Izdebskie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...