Klan | odc. 4299

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czesia powoli czuje się gotowa na rozmowę w internecie na temat molestowania. Stawia jednak pewien warunek. Po spotkaniu z Tomaszem Ola ma coraz większą ochotę na kurs spadochronowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Czesia powoli czuje się gotowa na rozmowę w internecie na temat molestowania. W końcu informuje Dżesikę, że się zgadza, ale stawia pewien warunek. Po spotkaniu z Tomaszem Ola ma coraz większą ochotę na kurs spadochronowy. Nieśmiało pyta o zdanie swojego męża, pamiętając, że jej skok ze spadochronem kosztował go dużo zdrowia. Zofia przyjmuje Karolinę, która przychodzi sprzątać. Pełna poczucia winy z powodu zaginionego zegarka i oskarżeń o kradzież, stara się ugościć kobietę najlepiej jak może. Iga odwiedza Rafalskiego w gabinecie. Pyta o jego relacje małżeńskie. Szuka powodu, dla którego wczoraj Beata ją tak źle potraktowała. Piotr delikatnie wyjaśnia, że kobieta po prostu źle się czuła. Niebawem dzwoni do niego Zyga, który też chce się spotkać. Mariusz planuje kupno bębna, gdyż chciałby mieć jakąś wspólną pasję z Patrycją. Antek i Justyna robią mu niespodziankę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...