Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3785

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nalepa przekonuje pacjentkę do pozostania w szpitalu. Pani Mirosława odmawia, ponieważ pracodawca żąda jej powrotu. Lew daje jej swój numer telefonu, w razie jakby poczuła się źle.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Nalepa przekonuje pacjentkę do pozostania w szpitalu. Pani Mirosława odmawia, ponieważ pracodawca żąda jej powrotu. Lew daje jej swój numer telefonu, w razie jakby poczuła się źle. Wieczorem lekarz je u Weroniki kolację. Przerywa im pacjentka, która dzwoni z prośbą o pomoc. Żeby ratować umierającą kobietę, Nalepa musi włamać się do luksusowej willi. Tymczasem Włodek odbiera telefon z obcego numeru. To Mania, która z płaczem prosi dziadka o tysiąc złotych. Jej koleżanka miała wypadek i muszą zapłacić poszkodowanemu. Spanikowany Zięba podaje dane do swojego konta. Zaraz potem dowiaduje się, że dziewczyna jest z Wojtkiem na zakupach. Mężczyzna dowiaduje się, że z konta zniknęło mu 20 tysięcy złotych. Chwilę później do baru wpada cała rodzina z życzeniami, ale Włodek już wie, że to najgorsze imieniny w jego życiu. Dagmara znajduje wrzucony do sieci filmik sprzed wypadku, do którego doszło na obwodnicy. Widać na nim, jak ktoś mknie sportowym autem. Tymczasem policja w komunikatach w ogóle o tym nie wspomina. Igor i Dagmara czują, że coś tu nie gra.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...