M jak miłość | odc. 1789

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dima wysyła do Magdy list miłosny, który trafia w ręce jej męża. Franka wciąż marzy o dziecku. Gdy jednak kolejny test ciążowy daje wynik negatywny, odwołuje wizytę w klinice leczenia niepłodności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Maria, Barbara oraz bracia Zduńscy zmuszają Artura do zrobienia badań w szpitalu w Warszawie. Rogowska podczas wypadu do stolicy zagląda na Deszczową. Namawia Filarską na wyjazd nad morze, który pomoże jej zdystansować się od problemów. Dima wysyła do Magdy list miłosny, który trafia w ręce jej męża. Budzyńska namawia Ukraińca, by zostali przyjaciółmi, a sprawę romantycznego wyznania przemilczeli. Franka rozpoznaje oszustkę Igę na nagraniu z hotelowej kamery. Okazuje się, że Maria widziała ostatnio złodziejkę w centrum handlowym. Rogowska udaje się na miejsce z Kingą i udaje im się namierzyć dziewczynę. Franka wciąż stara się wyswatać Elkę z Arturem. Sama marzy o dziecku, jednak gdy kolejny test daje wynik negatywny, odwołuje wizytę w klinice leczenia niepłodności i postanawia na jakiś czas odpuścić trudny temat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...