Barwy szczęścia | odc. 2959

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emil z niecierpliwością czeka na lekcje gry na gitarze obiecane przez Huberta. Asia wie, że ich spotkania to nie najlepszy pomysł. Detektyw robi Pyrce kompromitujące zdjęcia ze Szczepką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Emil czeka na lekcje gry na gitarze, obiecane przez Huberta. Asia wie, że ich spotkania to nie najlepszy pomysł. Detektyw, którego wynajęła żona Pyrki, wciąż go obserwuje. Niebawem robi mu kompromitujące zdjęcia ze Szczepką. Michalina rozstaje się z Witkiem. Olga zaskakuje Marka informacją, że postanowiła wyprowadzić się od nich z córką. Wkrótce w domu Złotych zjawia się Krystyna. Atakuje Michalinę za to, że złamała Witkowi serce i przez to chłopak może wrócić do nałogu. Łukasz ponownie wybiera pracę zamiast rodziny, czym rozczarowuje Kasię i Ksawerego. Sadowska spotyka się w końcu ze swoim ojcem, Czesławem, który przyjechał do Warszawy na grób żony. Mężczyzna przeprasza córkę za swoje zachowanie. Ta zaprasza go do siebie i przedstawia mu wnuka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...