Klan | odc. 4298

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata jest już zmęczona problemami znajomych. Piotr obawia się jednak, że jeśli im nie pomogą, to Iga zacznie szukać wsparcia u Jagody i Jaśka. Czesia zgadza się na wizytę Dżesiki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata jest już zmęczona problemami znajomych. Piotr obawia się jednak, że jeśli im nie pomogą, to Iga zacznie szukać wsparcia u Jagody i Jaśka. Paulina martwi się, że Karolina wciąż się nie odzywa. Zofia radzi, żeby wysłała jej SMS-a z informacją, że zegarek się znalazł. Anna wróciła z weekendowego wypadu w Beskidy, gdzie była na otwarciu nowego hotelu, którym zarządza Barbara. Jest bardzo zadowolona i poleca to miejsce Witkowi i Ilonie. Ewa chwali się, że rozwiązała sprawę swojego podopiecznego. Ola proponuje jej w nagrodę wspólne wyjście na jogę do szkoły jej siostry. Na korytarzu Ewa natyka się na Tomasza, którego bierze za Rafała. Po zajęciach Tomasz i Ola idą na kawę. Rozmowa schodzi na temat hobby i pasji. Mężczyzna opowiada o skokach ze spadochronem. Karolina wreszcie odzywa się do Pauliny. Czesia zgadza się na wizytę Dżesiki, ale od razu uprzedza, że nie weźmie udziału w rozmowie o molestowaniu. Dżesika przyznaje się, że to też jest jej trauma.

Występują

Zobacz także

Ładuję...