Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3784

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Daria wynosi się do Zakościelnych po ostatniej kłótni z ojcem. Renata pyta mężczyznę, czy nie rozumie, że bliscy się o niego martwią. Ku jej zaskoczeniu Sławek zamierza wrócić do pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Daria wyprowadza się do Zakościelnych po ostatniej kłótni z ojcem. Renata pyta go, czy nie rozumie, że bliscy się o niego martwią. Ku jej zaskoczeniu Sławek idzie do pracy. Dziedzic chce wrócić do służby jak najszybciej, ale komendantka uświadamia mu, że najpierw musi przejść testy psychologiczne. Tymczasem córka Czerskiego nadal symuluje chorobę. Niespodziewanie przyjeżdża Lidia, była żona Mariusza. Amelia jest bardzo zadowolona, widząc rodziców razem. Informuje dzwoniącą Olę, że tata nie może rozmawiać, ponieważ jest w sypialni z mamą. Wojtek jest zły na siostrę. Widzi, że Martyna podrywa Damiana. Uświadamia jej, że jest przecież zatrudniona u Moniki. Z kolei Mania cały czas cierpi. Cieślikowa pomaga załatwić jej wizytę u dobrej ginekolog. Po badaniu USG okazuje się, że sprawa jest bardzo poważna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...