Leśniczówka (851)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Magda po wyjściu z sądu udaje się do szpitala. Uświadamia sobie, że kocha Jacka. Mondrasiuk błaga żonę o kolejną szansę. Janusz, chcąc pogodzić Tamarę i Daniela, organizuje obiad. Wybucha kłótnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Magda tuż po wyjściu z sądu udaje się do szpitala. Uświadamia sobie, jak bardzo kocha Jacka. Mondrasiuk błaga żonę o kolejną szansę. Następnego dnia para wraca razem do domu. Janusz, chcąc pogodzić Tamarę i Daniela, organizuje wspólny obiad. Kończy się to jednak kolejną kłótnią. Młody Karcz wprost mówi Stańczyk, dlaczego jest wobec niej oschły. W końcu zakopują topór wojenny. Konradowi śni się moment wypadku. Widzi tajemniczą, zakapturzoną postać. Gdy znów ma ten sam sen, dostrzega twarz tej postaci. Okazuje się, że dobrze ją zna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...