Barwy szczęścia | odc. 2957

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert wini Agatę o zniknięcie Asi. Niebawem przed domem Pyrków zjawia się detektyw, który na zlecenie Klary ma go śledzić. Waleria stara się przekonać Kasię, by nie przekreślała swojego małżeństwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Michalina wciąż trzyma Witka na dystans. Olga w końcu dowiaduje się, że dziewczyna ma romans z kolegą z planu. Hubert, przekonany, że Asia zniknęła z domu przez niemiłe komentarze jego siostry, robi Agacie wymówki. Kiedy stara się porozmawiać z Sokalską, ta postanawia zakończyć ich relację. Z takiego obrotu spraw cieszy się Marysia, która wcale nie chce, by przyjaciółka taty została jej nową mamą. Niebawem przed domem Pyrków zjawia się detektyw, który na zlecenie Klary zaczyna śledzić Huberta. Waleria stara się przekonać Kasię, by nie przekreślała swojego małżeństwa. Sama zawiera bliższą znajomość z Jerzym Marczakiem, który tak jak ona jest pasjonatem golfa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...