Klan | odc. 4296

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata zastanawia się, czy mówić Idze o wizycie Piotra u Zygi. Zofia szuka zegarka, który dostała od Zbyszka. Jacek podejrzewa, że zabrała go Karolina. Paweł i Wiga szykują się na brydża u sąsiadów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata zastanawia się, czy powinna powiedzieć Idze o wizycie Piotra u Zygi. Obawia się, że Iga niezwłocznie zawiadomi uczelnię o romansie wykładowcy ze studentką. Niebawem do Rafalskich zagląda Zygmunt. Przekonuje, że studentka wcale z nim nie mieszka, a wczoraj przyszła, żeby poinformować go o zmianach w jej życiu. Zofia wciąż szuka zegarka, który dostała od Zbyszka. Jacek podejrzewa, że zabrała go Karolina. Mariusz zjawia się u Patrycji, by zabrać ciotkę Anielę na rehabilitację. Dowiaduje się, że to ich ostatni wyjazd do Konstancina. Martwi się, jak znajdzie pretekst, by utrzymać bliższy kontakt z Patrycją. Paweł i Wiga szykują się na brydża u sąsiadów. Niespodziewanie ci zjawiają się u nich. Skoczek tłumaczy, że ich córka urządziła imprezę i jest tak głośno, że nie można się skupić, więc muszą przenieść spotkanie do Lubiczów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...